Visos transporto priemonės dalys yra labai svarbios, tačiau mašinos akumuliatoriai – vieni svarbiausių. Tik tokiu atveju, kai jie yra parinkti tinkamai, sumontuoti taip, kaip reikia, galiausiai prižiūrimi reguliariai – galite būti ramus, kad jie neges ir tuo pačiu mašina užsives visada, kai tik to reikia.

Visgi, net ir patys geriausi akumuliatoriai kartais genda. Dažniausiai yra tam tikri keli, esminiai gedimai, kurie dažniausiai ir kartojasi. Trumpai juos aptarsime.

1.     Prie gedimų labai prisideda tai, kad kiekvieną dieną yra važiuojami labai trumpi atstumai, kurie blogina ne tik akumo funkcionalumą, tačiau ir kitų auto dalių kokybę. Dažniausiai su šia problema susiduria tie asmenys, kurie vairuoja tik miesto ribose. Ką daryti? Siūlome bent jau karais pralėkti už miesto ribų. Taip ne tik akumuliatorius, tačiau ir vis mašina „labiau apšils“.

2.     Labai blogai, kai transporto priemonei yra parinktas jai netinkamas akumuliatorius. Daugelis žmonių nesupranta, kad renkantis reikia kuo daugiau dėmesio skirti pačiai transporto priemonei, jos savybėms. Juk net techniniame mašinos pase gali būti nurodyta – koks akumuliatorius konkrečiai auto labiausiai tinka. Taip pat siūlome tartis su specialistais, kurie gali atsakyti į Jums rūpimus klausimus bei padėti rasti tinkamą akumuliatorių. Tokias nemokamas konsultacijas teikia akumai.lt.

3.     Neigiamą įtaką mašinos akumuliatoriui daro tiek labai didelė, tiek labai žema temperatūra.  Tai, kad labai žema veikia – žino visi, tačiau retas pagalvoja, kad visą dieną ant +30 tiesioginės saulės spindulių laikoma mašina ne tik blunka, tačiau ir greičiau dėvisi akumuliatorius. Reikia rasti tokia vietą, kur mašina bus laikoma saugiai ir jai tinkamomis sąlygomis.

4.     Galiausiai, ne ką mažiau neigiamos įtakos mašinos akumuliatoriui taip pat turi ir netinkamai sutvarkytas elektros instaliacija. Dažniausiai tokie atvejai pasitaiko tada, kai esant gedimams žmonės veža mašinas į nelegalius servisus, kur paslaugas pigiau siūlo įvairūs meistrai. Žinoma, jie ne tik kad nesutvarko gedimo tinkamai, tačiau gali padaryti dar daugiau problemų. Tai, žinoma, blogai. Ilgainiui akumuliatorius bus eikvojamas ilgiau nei reikia, tad trumpės ir jo tarnavimo laiko tarpas.

Kaip matote, svarbiausia yra rasti tinkamą akumuliatorių, žinoma, jį įdėti taip, kaip reikia, galiausiai, pasirūpinti, kad Jūsų automobilis būtų laikomas tokiomis sąlygomis, kokių jam reikia. Dar kelios smulkmenos, kurios gali padėti tinkamai pasirūpinti automobilio akumuliatoriumi, yra:

  • Labai svarbu, kad akumuliatorius būtų tinkamai pajungtas, pritvirtintas. Tam visada geriausia yra tartis su meistrais.
  • Svarbu, kad pajungimo metu ir baigus pajungimą – aplinka akumą būtų švaru. Nors daugeliui tai gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau taip nėra.
  • Pasikartosime, kad reikia ieškoti tokio akumuliatoriaus, kuris labiausiai tinka ir patinka ne Jums, tačiau mašinai.
  • Taip pat, kai yra gedimai – reikia ieškoti meistro, o ne patiems bandyti juos sutvarkyti.
  • Neeikvokite akumuliatoriaus įjungdami tuos elektronikos prietaisus, kurių tuo metu Jums nereikia.

Akumuliatorius tarnauja apie 5-erius metus, jeigu bus tinkamai prižiūrimas. Kai jis nebėra geras eksploatacijai – siūlome ieškoti specialistų, kurie jas superka ir dalis prikelia antram gyvenimui.

kolegos23

This is a paragraph.It is justify aligned. It gets really mad when people associate it with Justin Timberlake. Typically, justified is pretty straight laced. It likes everything to be in its place and not all cattywampus like the rest of the aligns. I am not saying that makes it better than the rest of the aligns, but it does tend to put off more of an elitist attitude.

Skambinti