Tinkamos padangos yra svarbios kiekvienai transporto priemonei. Tai yra garantija, kad bet kokie atstumai bus įveikiami be jokio vargo. Galiausiai, tai yra garantija, kad Jūsų kelionės bus saugios. Ne veltui svarbu ne tik geros padangos, kurios labiausiai tinka Jūsų transporto priemonei, tačiau ir tikslus montavimas, kuris neatsiejamas nuo saugumo kelyje.

Suprantama, kad padangų montavimas turi būti paliekamas specialistams, kurie puikiai išmano šiuos darbus bei garantuoja, kad viskas bus atlikta tiksliai bei kokybiškai. 

Bandyti pačiam ir klaidos, kurios daromos dažniausiai

Kai kurie bando padangų montavimo darbus atlikti patiems. Žinoma, tai nėra blogai. Apskritai tai labai sveikintina, kai žmogus pats imasi iniciatyvos bandydamas atlikti tam tikrus darbus. Tačiau kai kurie nesupranta, kad padangų montavimas reikalauja ne tik žinių, tačiau ir specialios technikos. Galiausiai, kad jis lemia saugumą kelyje.

Dažniausiai daromos klaidos yra šios:

 • Netinkamos padangos.
 • Nestiprus užveržimas.
 • Nepatikrinama, ar gerai yra primontuotos.
 • Bei kitos klaidos.

Saugumas kelyje yra kiekvieno iš mūsų atsakomybė. Labai svarbu skirti dėmesio montavimui. Dar geriau – skirti dėmesio specialistų pasirinkimui, kurie tikrai gerai darbus atliks už Jus.

Padangų pasirinkimas

Svarbu ne tik tai, kad padangų montavimas būtų atliktas tinkamai, tačiau ir rasti tokias, kurios geriausiai atitinka Jūsų vairavimo pobūdį ir tuo pačiu mašiną. Kiekvienas automobilis pats “pasako”, kurios padangos jam labiausiai tinka. Tai dažniausiai būna nurodyta jo techniniame pase.

Yra kelios smulkmenos, kurias reikia įvertinti renkantis padangas. Kokios jos?

 • Daugeliui svarbus aspektas yra kaina.
 • Jų tinkamumas pagal sezoną.
 • Dygliuotos ar ne?
 • Gumos storis.
 • Galima rasti ekologiškas.
 • Reikia daugiau dėmesio skirti gamintojui.
 • Bei kitoms charakteristikoms.

Dažniausiai meistrai, kurie padangas montuoja, taip pat teikia ir nemokamas konsultacijas – kaip rasti geriausias ir tuo pačiu – kokias smulkmenas įvertinti jas renkantis.

Gal kaimynas gali sumontuoti padangas?

Kai kurie nebando patys montuoti, tačiau ieško žmonių, kurie gali montavimo darbus atlikti pigiau. Tai gali būti kaimynas, kuris nelegaliai darbus daro savo garaže ar kitas asmuo, kuris neteikia jokių garantijų, kad viskas bus atlikta taip, kaip reikia.

Pasinaudodami tokiomis paslaugomis, deja, keliate sau riziką. Žinoma, ir kitiems kelių eismo dalyviams. Tiesiog netinkamai sumontuotos padangos gali sukelti sunkaus valdymo riziką kelyje, taip pat, net nukristi. Nors tai gali atrodyti sunkiai suvokiama, tačiau tikrai pasitaiko tokių atvejų. Ir viskas tik dėl to, kad bandant sutaupyti – tariamasi su žmonėmis, kurie ne tik neturi reikalingos įrangos, tačiau taip pat ir ne iki galo numano visus akcentus.

Diagnostinė padangų patikra

Svarbu ne tik tai, kad padangų montavimas būtų atliktas tinkamai, tačiau taip pat ir kad pačios padangos būtų tvarkingos. Vėlgi, tai yra saugumo kelyje garantija.

Nepamirškite, kad padangas vizualiai ir su įranga turite tikrinti ne tik pats, tačiau taip pat ir kreiptis į specialistus. Jeigu naudojate sezonines – visada reikia prieš kiekvieną sezoną, kad uždėjus (ypač jeigu naudojamos senos) – važiuoti patikrai. Tai leis būti ramiu, kad padangos tikrai geros kokybės ir tuo pačiu užtikrinančios saugumą kelyje, kurio yra vertas kiekvienas.

Kuo daugiau dėmesio padangos gaus – tuo ramesnis galite būti, kad jos tarnaus Jums daug metų, kad jos nekels jums jokių problemų, galiausiai, leis važiuoti saugiai, patikimai bei kokybiškai. Taip, kaip daugeliui ir norisi.

kolegos23

This is a paragraph.It is justify aligned. It gets really mad when people associate it with Justin Timberlake. Typically, justified is pretty straight laced. It likes everything to be in its place and not all cattywampus like the rest of the aligns. I am not saying that makes it better than the rest of the aligns, but it does tend to put off more of an elitist attitude.

Call Now ButtonSkambinti